revisorsringen en lokalt förankrad
Start Tjänster Företaget Kontakt

Välkommen
Revisorsringen i Eslöv AB
Norregatan 6
241 33 ESLÖV
Tel: 0413-55 44 50.
Fax: 0413-55 44 51

karta

Klicka på bilderna för mer presentation.

martin Martin Johansson
Auktoriserad revisor FAR
martin@revringen.com

kjell Kjell Josefsson
Godkänd revisor FAR
kjell@revringen.com

michael Michael Ottosson
Auktoriserad revisor FAR
mikael@revringen.com

roland Roland Andersson
Senior Advisor
roland@revringen.com

lindaw Linda Weberg
Auktoriserad redovisningskonsult FAR
lindaw@revringen.com

lindal Linda Larsson
Redovisningskonsult
lindal@revringen.com

marie Marie Lindbergh
Auktoriserad redovisningskonsult FAR
marie@revringen.com

elin Elin Mårtensson
Redovisningskonsult
elin@revringen.com

daniel Daniel Klasson
Revisorsassistent
daniel@revringen.com

cecilia Cecilia Strand
Redovisningskonsult
cecilia@revringen.com

cecilia Cecilia Schönhult
Redovisningskonsult
cecilias@revringen.com
  iPhone

Adress
Mailadress till Revisorsringen Hemsidan är gjord av formoide.se